PRZEGLĄD OFERTY

Strona internetowa firmy

Namo Studio oferuje swoim Klientom projektowanie i budowę profesjonalnych serwisów WWW będących doskonałą wizytówką firmy. Strona internetowa jest obecnie najtańszą formą reklamy docierającą do dowolnej grupy odbiorców. Tworzone strony internetowe przez Nas są idealnie dopasowane do sytuacji i potrzeb Klienta.

System zarządzania treścią CMS

Wszechstronny system CMS pomocny w zarządzaniu zawartością Państwa strony internetowej. Narzędzie da Państwu możliwość prostego i szybkiego zarządzania stronami i podstronami bez limitu zagłębień i tłumaczeń!

Sklep internetowy

Handel elektroniczny daje przedsiębiorstwu możliwość osiągnięcia dodatkowych korzyści, których często nie może uzyskać przy stosowaniu tradycyjnych metod sprzedaży. Podstawowe korzyści korzystania ze sklepu internetowego
-obniżenie kosztów własnych, korzystanie z możliwości dokonywania zakupów przez Internet bez ponoszenia dodatkowych opłat
-możliwość bieżącej aktualizacji oferty handlowej oraz informacji o dostępności towarów
-skrócenie czasu obsługi Klienta
-łatwy i szybki dostęp przez Internet
-szybkie rozpowszechnianie informacji o produktach.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach to nic innego jak sprawienie by wyszukiwarki umieszczały daną stronę w czołówce wyników zapytań na pozycjonowane słowa kluczowe. Pozycjonowanie jest najprostszą jak i najskuteczniejszą formą promocji strony w internecie - blisko 80% ruchu w polskim internecie generują wyszukiwarki. Tak więc promocja strony poprzez pozycjonowanie jest rozwiązaniem na problemy z oglądalnością.

Reklama w Internecie

Linki sponsorowane (boksy sponsorowane) i bannery reklamoweto płatne reklamy oferowane przez Namo Studio. Charakterystyczne dla linków jest PPC (pay per click) - koszt za kliknięcie. Oznacza to, że klient płaci jedynie za wejście na stronę www, ale nie płaci za wyświetlenie tych reklam.

Toster Octavia Google+