Konkurs Namo i Croatia.pl

W uznaniu dla naszych Widzów i uatrakcyjnienia co niedzielnego o 20:00 oglądania Live z Chorwacji ogłaszamy Konkurs, podczas którego można wygrać wspaniałe nagrody.

26 grudnia 2021 roku będzie można wziąć udział w konkursie, podczas którego Widzowie, którzy mają szczęście i najwięcej kuna na swoim saldzie zgarną nagrody o łącznej wartości 1500 €. Na tym nie koniec, będą też nagrody specjalne i dodatkowe, również na kolejnych transmisjach z Chorwacji.

Na kolejnych coniedzielnych transmisjach będą również rozdawane nagrody więc warto zbierać !kuny.

Nagroda główna

Daj się skąpać w słońcu podczas wygranych Wakacji w Chorwacji o wartości 700 €. To będzie niezapomniany tydzień w Apartamencie dla Widzów w towarzystwie boszańskich klifów, które będą jadły Ci z ręki. Na pewno nie zapomnisz feszty, która zaserwuje chorwackie dania. Twoje włosy zniszczy rejs 300 konnym ribem po zatoce paszkiej. Eksploruj morskie dno przeźroczystymi kajakami. To wszystko podczas pobytu w urządzonym ze smakiem apartamencie. Nagrodę można wykorustać w terminie do 5 lipca 2022 lub po 31 sierpnia 2022.

Nagrody specjalne

Chorwacja z morza to całkiem inne doznania. Komfortowa łódź motorowa klasy RIB z 300 konnym silnikiem zbierze Państwa w niesamowitą wycieczkę po zatoce paszkiej. Repertuar wypełniony jest wszystkimi plażami na życzenie gości i niesamowite widoki z pokładu łodzi. Startujemy o godzinie 10:00, cały dzień spędzimy na kąpielach w słońcu i morzu, żeby na 17:00 wrócić na obiad.

Rejs dla 10 osób

o wartości 600 €

Rejs dla 2 osób

o wartości 100 €

Rejs dla 2 osób

o wartości 100 €

Nagrodę można zrealizować w terminie od 1 maja 2022 do 31 września 2022 po wcześniejszym uzgodnieniu dostępności terminu.

Nagrody dodatkowe

w trakcie przygotowania

Sponsorzy

Kuny

Każdy z widzów oglądający live z Chorwacji na kanale Namo otrzymuje za swoją aktywność wirtualną walutę którą nazwaliśmy kuna.

Co 5 minut każdemu uczestnikowi transmisji automatycznie naliczanie jest 5 kuna do jego salda. Aby wirtualne kuny  były poprawnie zbierane trzeba wykazywać aktywność na czacie. Żeby sprawdzić stan swojego salda zapoznaj się z komendami na czacie.

Bonusowe kuny

Bonusy to dodatkowe kuny za każde 5 minut aktywności na live.

Po zebraniu 1000 kuna każde kolejne 5 minut będzie nagradzane dodatkowym 5 kuna czyli 10 kuna za każde 5 minut aktywności na live.

Wspierający kanał Namo otrzymują dodatkowe 15 kuna czyli 20 kuna za każde 5 minut aktywności na live.

Moderatorzy otrzymują dodatkowe 5 kuna czyli 10 kuna za każde 5 minut aktywności na live.

Nowi subskrybenci kanału Namo otrzymają na początek 50 kuna jednorazowo.

Nowi Wspierający kanał Namo otrzymają 1000 kuna jednorazowo.

Superczat, Supernaklejki i Superpodziękowania to sposób żeby zdobyć dodatkowe 500 kuna.

Komendy

Wpisując na czacie podczas transmisji komendę !konkurs wyświetli się informacja o trwającym konkursie oraz warunkach zabawy.

Komenda !kuna wpisana na czacie podczas live w odpowiedzi pokazuje ilość zebranej waluty oraz godzin oglądania transmisji.

Chcesz sprawdzić kto ma najwięcej wirtualnej waluty? Wpisz komendę !top10 i spróbuj ich przegonić.

Polubiłeś kogoś na czacie? Chcesz pomóc komuś wygrać konkurs? Teraz możesz przelać swoje wirtualne kuny do innych użytkowników. Użyj komendy !przelew Nazwa Użytkownika a na końcu podaj ilość kuna. Przykład:

!przelew Namo 100

Ta komenda wyśle 100 kuna do użytkownika Namo. Pamiętaj, że robot nie obsługuje polskich znaków więc możesz mieć problem z użyciem tej komendy gdy użytkownik w nazwie ma ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź lub ż.

Regulamin

Biorą udział w Konkursie na kanale Namo akceptujesz go ze wszystkimi późniejszymi zmianami.